BEPER BC001 pákový kávovar

BEPER BC001 pákový kávovar

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Beper
Cena:166.99 €
Cena bez DPH:139.16 €
Dostupnosť:skladom
BEPER BC001 pákový kávovar 2,5 (50%) 18 x hodnotené

Doprajte si výborné espresso alebo lahodné cappuccino v pohodlí domova kedykoľvek budete mať chuť. Kvalitný pákový kávovar značky Beper vám obľúbený napoj pripraví behom chvíľky.Parametre: telo z ABS plastu s nehrdzavejúcimi prvkami priehľadný zásobník na vodu s objemom 1,5 l nahrievacia plocha pre šálky nastaviteľná parná tryska odnímateľná oceľová odkvapkávacia miska pre jednoduché čistenie súčasť balenia: filtre pre jeden a dva oceľové tégliky a odmerka
 • Delonghi ECP 31.21 - Pákový kávovar
  Delonghi ECP 31.21 - Pákový kávovar

  Doprajte si výborné espresso alebo lahodné cappuccino v pohodlí domova kedykoľvek budete mať chuť. Kvalitný pákový kávovar..

  108.99 €
 • TESCOMA otvárač pákový UNO VINO
  TESCOMA otvárač pákový UNO VINO

  Pákový otvárač UNO VINO značky Tescoma je perfektný pre jednoduché otváranie všetkých typov vínnych fliaš s korkovým uzáverom..

  30.90 €
 • Tescoma kávovar PALOMA, 2 šálky
  Tescoma kávovar PALOMA, 2 šálky

  Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s..

  16.90 €
 • Tescoma kávovar PALOMA, 6 šálok
  Tescoma kávovar PALOMA, 6 šálok

  Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s..

  25.90 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza beper bc001 pákový kávovar!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt