Sencor SCE 7000BK kávovar

Sencor SCE 7000BK kávovar

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:107.89 €
Cena bez DPH:89.91 €
Dostupnosť:skladom
Sencor SCE 7000BK kávovar 5 (100%) 20 x hodnotené

Elegantný kávovar s kanvicou z kvalitného skla a permanentným vyberateľným filtrom pre prípravu prekvapkávanej mletej kávy s možnosťou mletia kávových zŕn. Dokáže pripraviť až 12 šálok naraz a to kedykoľvek budete chcieť, vďaka funkcii automatického zapnutia a ohrievacej doske, ktorá udržiava optimálnu teplotu kávy. S šikovným systémom Drip Stop okamžite prestane odkvapkávať, ak kanvicu vyberiete ešte v priebehu odkvapkávania.Vlastnosti a parametre: integrovaný mlynček na kávu (200 g) LCD display s funkciami sklenená kanvica (1,5 l) s praktickým uzatvárateľným viečkom tepelne izolovaná rukoväť kanvice vyberateľný umývateľný trvalý filter možnosť použitia jednorazových papierových filtrov (veľkosť 4) nepriľnavá ohrievacia doska pre udržanie optimálnej teploty pre servírovanie teplých nápojov poistný ventil proti odkvapkávaniu okamžite ukončí odkvapkávanie nápoja, keď je kanvica vybratá z prístroja označenie hladiny vody možnosť varenia čaju ľahké čistenie hlavný spínač s indikátorom napájania nekĺzavá základňa ochrana proti prehriatiu


 • SENCOR SCE 2001WH
  SENCOR SCE 2001WH

  Extra kompaktný kávovar Sencor SCE 2000BK je vhodný na prípravu kávy aj čaju. Kávovar má 2 trysky, takže umožňuje pripraviť kávu..

  16.49 €


 • SENCOR SCE 3050 SS
  SENCOR SCE 3050 SS

  Ideálny kávovar pre prípravu až 12 šálok prekvapkávanej kávy naraz s reguláciou intenzity arómy. Sklenená kanvica má..

  26.69 €
 • Tescoma kávovar PALOMA, 2 šálky
  Tescoma kávovar PALOMA, 2 šálky

  Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s..

  16.90 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza sencor sce 7000bk kávovar!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt